Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi TRSM hastalarının atla tedavi edilmesi protokolü imza töreni
İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi ile İzmir Atlı Spor İhtisas Kulübü arasında ‘Atlara Dokun, Hayata Dokun’ proje protokolü imzalanarak ‘Hippoterapi’ yöntemine dikkat çekildi. İmza törenine Buca Kaymakamı Faik Arıcan, Buca İlçe Sağlık Müdürü Murat Köksal, Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi Baş Hekimi Dr. Esra Duğral ve Yönetim Kurulu Başkanımız Nurhal Coşkun da katıldı.
Protokol İmza Töreni…
Açılış konuşmalarının ardından; Ergoterapist Ece Banu Şen ve İzmir Atlı Spor İhtisas Kulübü Genel Sekreteri Alper Alıcıkuş ‘Hippoterapi’ üzerine bir sunum gerçekleştirirlerken, Uzm. Dr. Serpil Yaprak ise Toplum Ruh Sağlığı Merkezinin hizmetlerinden bahsetti. Sunumların ardından Buca Kaymakamı Faik Arıcan, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Esra Duğral ve İzmir Atlı Spor İhtisas Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nurhal Coşkun arasında protokol imzalandı, fotoğraf çekimlerinden sonra konuklar kokteyle davet edildi.
Your email address cannot be published. Required fields are marked*