Buca Belediye Başkanı Sayın Erhan Kılıç Ziyareti 18 Eylül 2019
İzmir Atlıspor İhtisas Kulübü Başkanı Nurhal Çoşkun ve Genel Sekreter Alper Alıcıkuş ile birlikte Buca Belediye Başkanı Sayın Erhan Kılıç'ı 18 Eylül 2019 tarihinde yeni görevinde başarılar dileklerimizi iletmek ve binicilik sporu hakkında bilgi aktarıp kulubümüzü tanıtmak amacı ile bir ziyaret gerçekleştirdik.
Ziyarette Buca'nın at ile özdeşleşmesi ve bu alanda markalaşması konusunda istekli olduklarını ve her türlü desteği binicilik sporuna vermek istediklerini ifade ettiler.
Yorumlar: 0
Yorum Yok
Yorum Yap
Your email address cannot be published. Required fields are marked*