Çalışma Parkuru ve Bahar Partisi 31 Mayıs 2019
Kulübümüzün 2019 yılında yapılan ilk çalışma parkuruna destek veren yönetim kurulu, kulüp üyeleri, biniciler, antrenörler ve personelimizin katılımı ile 31 MAYIS 2019 gerçekleştirildi. Bu çalışma parkuru ile binicilerimiz yarışma öncesi kendilerini sınama şansına sahip oldu.
Yorumlar: 0
Yorum Yok
Yorum Yap
Your email address cannot be published. Required fields are marked*